Nabídka dárkových poukazů

vyberte ten nejlepší dárek a věnujte ho svým nejbližším ve formě poukazu

Dárkový certifikát či voucher Vám připravíme na jakékoliv naše služby či zboží. Podvodní fotografie, podvodní video, zážitkové ponory, kurzy potápění PADI, potápěčská výstroj, servis výstroje, půjčovna potápěčské výstroje, cesty z a potápěním, atd… Sdělte nám Vaši představu a certifikát máte obratem v elektronicke podobě v emailu nebo si jej můžete vyzvednout vytištěný u nás v potápěčském centru. Pro Vaše speciální požadavky můžete využít kontaktní formulář na spodní části této stránky.

Ochutnávací ponor

Vyzkoušejte potápění. Vhodný dárek pro začínající potápěče.

Cena 1500 Kč

Objednat dárkový poukaz

Ochutnávací ponor včetně záznamu videa

Nechte si zaznamenat vpomínku na váš první vstup pod vodní hladinu.

Cena 1 890 Kč

Objednat dárkový poukaz

Focení v bazénu

Chcete vytvořit dárek pro Vaše blízké? Máte možnost využít našeho podvodního ateliéru a za hodinu vytvořit nevšední fotografie.

Cena 2 990 Kč

Objednat dárkový poukaz

Kurz potápění Open Water Diver standard

Začněte se potápět ještě dnes. V kurzu se naučíte všemu, co potřebujete znát pro potápění do max.18m a včetně video záznamu celého kurzu.

Cena 13 400 Kč

Objednat dárkový poukaz

Podívejte se jak mohou Vaše snímky vypadat Přejít do e-shopu

Vyzkoušejte i naše další služby

Škola potápění

www.aleadivers.cz

Potápění nebylo nikdy snazší. Provedeme vás světem potápění a přípravou k samostatnému potápění. Vhodné pro naprosté začátečníky i pro pokročilé.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

nevájte se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem

    Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.