FOCENÍ POD VODOU I ZE VZDUCHU

Zachyťte nezapomenutelné okamžiky nejen pod vodní hladinou. Potopte se s námi do báječného světa.

Co nabízíme

Od focení, video z kurzů, až po monitoring jímek.

Nabídka služeb

Foto a video e-shop

Nahlédněte do fotek a videí z našich akcí

Objednejte si fotky

Zachycení zážitků pod hladinou

Vytvoříme fotografie či natočíme video během ochutnávacího ponoru či přímo v době pro fotografování vyhrazené. Fotografie či video lze kombinovat s jakoukoliv aktivitou.
Udělejte radost sobě nebo svým přátelům.

Více o nabídce

Plavání a focení kojenců a dětí

Fotografování či filmování dětí pod vodní hladinou je jednou z možností, jak zachytit okamžiky, které nejsou běžně k vidění. Hlavně v případě kojeneckého plavání, kdy děti pod vodou reagují úplně jinak než jakýkoliv dospělý.

Více informací

Prohlédněte si kompletní nabídku služeb Přejít na nabídku

Jak můžou Vaše fotografie vypadat?

škola potápění a potápěčské centrum ALEA Divers vám nabízí foto a video práce pod vodní hladinou či v mokrém prostředí

Objednejte si focení či natáčení Přejít na nabídku

Proč si vybrat zrovna nás?

jsme odborníci na potápění a focení pod vodou, přesvědčte se sami

18 let zkušeností

Potápěčské centrum ALEA Divers bylo založeno v roce 1999 při cestovní kanceláři ALEA Tour&Trade. Za tu dobu jsme nasbírali nespočet zkušeností, které vkládáme do každého záběru či ponoru.

Kvalitní zázemí

Potápíme se v kvalitních bazénech a pořádáme cesty za potápěním. Pokud potřebujete zapůjčit nějakou výstroj, neváhejte se podívat do naší půjčovny. Zapůjčenou výstroj Vám přivezeme až na bazén.

Ponory pro začátečníky i děti

Umožníme Vám jako začátečníkovi poznat podvodní svět. Pokud si nejste jisti, jestli je potápění zrovna pro Vás, tak právě tento ponor Vám to ujasní. Před vstupem do vody se dozvíte základní pravidla a poznáte svou výstroj, která Vám bude po dobu zkoušky zapůjčena.

Záruka spokojenosti

Potápěčské centrum ALEA Divers Vám zaručuje nezapomenutelné zážitky a kvalitní služby. Náš zkušený a školený personál Vám bude vždy nápomocen a všechny služby jsou tak 100% bezpečné.

Prohlédněte si nabídku a ceník služeb! Přejít na nabídku

Objednejte si vlastní foto/video

můžete udělat radost sobě nebo svým přátelům, fotografie lze kombinovat s jakýmkoliv programem či kurzem

Ochutnávky ponorů v bazénu

Poznejte stav beztíže v podvodním světě. Před vstupem do vody se dozvíte základní pravidla a poznáte svou výstroj, která Vám bude po dobu ochutnávky zapůjčena.

Více informací o ponoru

Obnovovací/kondiční ponor

Nejste si jisti Vašimi znalostmi a dovednostmi pod vodou nebo jste dlouho nepotápěli a chtěli byste si osvěžit znalosti a dovednosti? Právě pro Vás je tu osvěžovací ponor, který Vám umožní nalézt pozapomenuté zkušenosti.

Více informací o ponoru

Zobrazte si kompletní galerii akcí Přejít do e-shopu

Vyzkoušejte i naše další služby

Škola potápění

www.aleadivers.cz

Potápění nebylo nikdy snazší. Provedeme vás světem potápění a přípravou k samostatnému potápění. Vhodné pro naprosté začátečníky i pro pokročilé.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

nevájte se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem

Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.